Renard Grand Tourer GT
Renard Grand Tourer GT
Renard Grand Tourer GT
Renard Grand Tourer GT
Renard Grand Tourer GT

Renard Grand Tourer on individuaalsust ja jõudu
sümboliseeriv sportlik power cruiser.

Renard Grand Toureri DNA on insenertehniline intelligentsus – komposiitmaterjalidest ülikerge kandevkere, pikiasetusega V2 mootor ja mototööstuse tipptaset esindavad koostedetailid.

Renard GT vaid veidi üle 11 kilogrammi kaaluv süsinikkangast monokokk on armeeritud kevlariga, et muuta kere vastupidavaks löökidele ja vibratsioonile. Tänu suurele ristlõikepinnale on komposiitkere jäigem kui tavaline toruraam ning sellega on tagatud mootorratta täpne roolitunnetus. Kandevkere kätkeb endas mootorratta raami, gondleid ning bensiini- ja õhupaaki ühes kandvas detailis. Kere on väliselt lakooniline ja annab Renardile kordumatu välimuse.

Renard GT vedrustus on kolmesuunaliselt seadistatav ja perfektsuseni häälestatud. GT kerged, kalestatud alumiiniumist koostedetailid on projekteeritud ja modelleeritud 3D-s ning freesitud CNC-s täismaterjalist. Detaile iseloomustab kvaliteet, vastupidavus ja laitmatu välimus.

Renardi pikiasetusega 90° V2 mootor on jõuline ja võimas ning toodab piisavalt väändemomenti juba madalatel pööretel. Renard Grand Tourer on pehme ja siidise minekuga alates linnakiirusest kuni stardisirge lõpuni välja. Modernne õhkjahutusega mootor toodab 8000 pöörde juures ca 125 hj annab GT lõppkiiruseks 230 km/h.

Jäik kere, miinimumini viidud pöörlevad massid ning madal raskuskese tagavad Renard GT-ga sõites vahetu roolitunnetuse igal manöövril. See on tõeline skalpell kahel rattal, mis kingib sulle igati jõulised sõiduelamused.